سانجا موزیک
دانلود اهنگ های پرطرفدار جدید

کلانتر جیم هاپر در سریال چیزهای عجیب زنده است و در فصل چهارم میاید

در سریال چیزهای عجیب (Stranger Things 3) در فصل 3 ما میبینیم که یک زندانی روسی از سلولش خارج می‌شود تا به وعده غذایی دموگورگان تبدیل شود. اما نکته مهم مربوط به این زندانی روسی نیست.

کلانتر جیم هاپر در سریال چیزهای عجیب زنده است

قبل از اینکه سربازان به سراغ او بروند آن‌ها از کنار سلول یک زندانی آمریکایی عبور کرند. این زندانی آمریکایی چه کسی می‌تواند باشد؟

هنوز هیچ اطلاعاتی در این مورد درز پیدا نکرده است. یکی دیگر از راه‌های زنده ماندن جیم نیز می‌تواند این باشد که ارتش سرخ بعد از اینکه کلید منفجر شد، او را دستگیر کرده باشد. آن‌ها از مقر خود در زیر مرکز خرید فرار کردند و به همین خاطر، کسی جسد جیم را پیدا نکرد.

کلانتر جیم هاپر در سریال چیزهای عجیب زنده است

پیش بینی من این است زنده است و با موها و ریش بلند در فصل 4 ظاهر خواهد شد.. در صفحه جیم هاپر در اینستاگرام امروز من دیدم عکس ریش بلند بود.. این نشان از گریم جدید او است.

آدرس جیم هارپر در اینستاگرام سرچ کنید David Harbour

نکته بعدی این است در تیزر فصل 4 این سریال دیده میشود چراغ خونه “کلانتر جیم هاپر ” روشن است و تابلوی ” هاوکینز” دیده میشود.پس میشود نتیجه گرفت که اون زنده است.

سریال چیزهای عجیب (Stranger Things 3)

هشتگ های داغ از سانجا موزیک !
کد پخش آنلاین آهنگ برای وبلاگ ها و سایت ها
تاریخ ارسال : 8 اکتبر 2019
نظرات شما درباره این آهنگ چیه ؟
نظرات این موزیک
طنی گفته : 2020/04/02

من میگم جیم هاپر زندست شما به اینستاگرامش برین Daivid harbouract بعد تیزر فصل چهارم فیلم stranger things گذاشته و خودش هم هست ولی فکر کنم با پلیس های دولت روسیه هم دست شده و مطمعانم نقشه ای داره تو ی ویدیو کلاهش در نیاره و بدون ریش موهای تراشیده دیده میشه کالا میشه تشخیص داد خودشه حتما برین به اینساتاش سر بزنید

ss جواب می دهد :

مگه تیزر فصل 4 رو ندیدی ؟؟ توش نشونش داد که زندانی شده تو روسیه // زنده است دیگه




نام شما :

ایمیل شما :


سایت سانجا موزیک یکی از قدیمی ترین سایت های دانلود موزیک میباشد , چرا که از حدود 10 سال پیش “سانجا موزیک” فعالیت میکرده است.
Sanjamusics.ir , sitemap , my instagram